Naše eshopy

ALUROOM

Vjezdové brány

Hlavní předností hliníkových vjezdových bran a hliníkových plotů je jejich bezúdržbovost. Hliníkové vjezdové brány a hliníkové ploty budou vypadat stále jako nové bez ohledu na čas a povětrnostní podmínky. Další výhodou výrobků z hliníku a z hliníkových profilů je tvarová stálost a pevnost, nedochází u nich tak k žádným deformacím. Velkou předností těchto hliníkových vjezdových bran a hliníkvých plotů je jejich velká variabilita, která umožňuje výběr z celé řady tvarů plotových polí a jejich kombinací.

Pojezdové brány, letmé brány, samonosné brány

Hliníkové vjezdové brány vyrábíme jako pojezdové brány, samonosné brány, letmé brány, pojezdové brány po kolejnici. Vše s možností výběru výplně brány a přípravou pro vlastní výplň hliníkové brány.

Materiálem vjezdové brányhliníkové branky i hliníkového plotu jsou hliníkové profily různých průřezů a tvarů. Hliníkové profily mají následnou povrchovou úpravu práškovou barvou dle vzorníku RAL.

Křídlové brány

Křídlové brány z hliníku vyrábíme jako dvoukřídlé brány nebo jednokřídlé brány podle požadavku zákazníka. Vše s možností výběru výplně brány a přípravou pro vlastní výplnň křídlové brány

Materiálem křídlové brány jsou hliníkové profily různých průřezů a tvarů. Hliníkové profily mají následnou povrchvou úpravu práškovou barvou dle vzorníku RAL.

Brána a ploty

Nabízíme širokou škálu řešení hliníkového bezúdržbového oplocení pro Váš dům, chatu či zahradu. Hliníkové ploty montujeme jen z kvalitních hliníkových materiálů s povrchovou úpravou práškovou barvou, proto naše ploty nerezaví = bezúdržbové hliníkové ploty. Hliníkové brány a hliníkové branky vyrábíme ve stejném provedení a designu jako jsou hliníkové ploty.

Poradíme Vám se stavební připraveností, doporučíme vše potřebné pro realizaci vjezdové brány dle Vašich představ a vše Vám namontujeme. Vjezdová brána stejně jako hliníkový plot  je vizitkou každého domu a nemalou měrou ovlivňuje jeho celkový vzhled. Proto by měl hliníkový plot i vjezdová brána vždy ladit jak s architekturou stavby, tak s jejím okolím. Některé ploty se hodí k moderním domkům, jiné k chatám. Proto je důležité dbát při výběru na správnou volbu, barevné provedení a v neposlední řadě na materiál.

Galerie - Vjezdové brány, branky

V případě zájmu o vjezdové brány napište Vaši poptávku a my Vás budeme obratem kontaktovat.