Naše eshopy

ALUROOM

Žaluzie - interiérové i venkovní

Žaluzie na oknech jsou nejen praktickým, ale rovněž estetickým doplňkem do Vašeho domova. Žaluzie svým zaměřením a konstrukcí dělíme na interiérové a venkovní.

Žaluzie představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost. Žaluzie jsou použitelné prakticky do všech typů oken.

Žaluzie do oken se v produktových řadách liší lamelami, způsobem uchycení a ovládání, a provedením horního profilu. Nabídka barev je široká a díky tomu je možné sladit žaluzie s interiérem.

Vnitřní žaluzie a látkové stínění

Interiérové žaluzie jsou vhodné do plastových, dřevěných i hliníkových oken. Interiérové žaluzie Vybírat můžete ze široké škály barevných odstínů a nakloněním lamel regulovat intenzitu světla v interiéru. Interiérové žaluzie se hodí pro veškeré typy oken a instalují se jak do průmyslových, tak i soukromých objektů.

Interiérové žaluzie se dále dělí na horizontální žaluzie tj. žaluzie na plastová okna a žaluzie na eurookna, meziskelní žaluzie a žaluzie na střešní okna nebo vertikální žaluzie. Do interiérového stínění také patří vnitřní látkové stínění jako látkové rolety, plisé žaluzie, japonské posuvné stěny i vertikální žaluzie.

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie jsou svou konstrukcí shodné s klasickými žaluziemi, na rozdíl od nich jsou ovšem mnohem robustnější. Nerezavějí a bez problémů odolávají i extrémním povětrnostním podmínkám. Díky širokým lamelám venkovní žaluzie nepropustí intenzivní svit, ale zajistí příjemné rozptýlení světla.

Venkovní žaluzie mohou být ovládány klikou, šňůrou nebo elektropohonem. Používají se k zastínění oken moderně pojatých rodinných domů.

Venkovní žaluzie mají širokou oblast uplatnění. Jsou ideální pro použití v bytové výstavbě, podnikových stavbách, kancelářských budovách nebo správních budovách.

V případě zájmu o žaluzie napište Vaši poptávku a my Vás budeme obratem kontaktovat.

Galerie