Na webových stránkách probíhají úpravy.

Naše eshopy

ALUROOM

Hliníkové bioklimatické pergoly - nová nabídka za zaváděcí ceny!

Zajišťujeme komplexní služby, počínající návrhem hliníkových výrobků, přes jejich výrobu v naší výrobě až po konečnou dodávku a montáž u zákazníka. 

Hliníkové doplňky

Interiérové i venkovní hliníkové doplňky, které budou předností Vaší domácnosti či kanceláře. Hliníkové doplňky se mohou stát ozdobou Vašeho domova, nebo kanceláře. Vyrábíme interiérové i exteriérové hliníkové doplňky hliníkových profilů a hliníkových plechů různých tvarů a velikostí s povrchovou úpravou práškovou barvou.

V naší nabídce najdete hliníkové pergoly, hliníkové regály, hliníkové osvětlení, hliníkové zástavky, hliníkové jídelní stolyhliníkové konfereční stolkykancelářské stolyhliníkové stoly, stolky a lavičky na terasu.

Hliníkové obložení se používá v interiérech pro obložení stěn, vypínačů, dveří, zárubní, nebo radiátorů. Interiérové hliníkové obložení je vkusnou a designovou variantou k omítce, tapetě či keramickým obkladům.

Interiérové lišty

Dále můžete vybírat z široké nabídky obkladových hliníkových lišt, kde najdete soklové lištyokopové lištyrohové lišty a mnoho dalších hliníkových lišt na zakázku dle přání zákazníka. Nabízíme hliníkové lišty v různých tloušťkách a velikostech. Tloušťka hliníkového plechu se pohybuje mezi 0,8-4 mm a maximální délka výrobku je 2,5m.

Lakované lišty z hliníku

Díky práškové lakovně mají všechny hliníkové lišty a výrobky povrchovou úpravu práškovou barvou dle vzorníku RAL, kterou si budete přát.

Galerie

V případě zájmu o konkrétní napište Vaši poptávku a my Vás budeme obratem kontaktovat.