Naše eshopy

ALUROOM

Interiérové žaluzie Liberec

Vertikální žaluzie promění váš domov i kancelář v útulné místo chráněné před nadměrným světlem i před nežádoucími pohledy. Velký výběr provedení lamel vertikálních žaluzií uspokojí vaše specifické požadavky. Potřebujete-li místnost zatemnit, skvěle poslouží látky s plně zatemňujícím účinkem. Nehořlavé materiály jsou populární v kancelářských prostorách, a materiály s obsahem skelného vlákna jsou vhodně především pro alergiky.

Vnitřní žaluzie

Interiérové žaluzie jsou vhodné do plastových, dřevěných i hliníkových oken. Vybírat můžete ze široké škály barevných odstínů a nakloněním lamel regulovat intenzitu světla v interiéru. Interiérové žaluzie se hodí pro veškeré typy oken a instalují se jak do průmyslových, tak i soukromých objektů.

Vertikální žaluzie, horizontální žaluzie

Interiérové žaluzie se dále dělí na horizontální žaluzie tj. žaluzie na plastová okna a žaluzie na eurookna, meziskelní žaluzie a žaluzie na střešní okna nebo vertikální žaluzie. Klasické interiérové žaluzie ovládané na šňůrku a táhlo jsou předchůdcem, v současné době rozšířených, interiérových řetízkových žaluzií. Všeobecně známé meziokenní provedení bylo rozšířeno o variantu naklápění lamel pomocí otočného knoflíku. Klasické interiérové žaluzie lze vyrobit také do šikmých a lomených oken.

Vnitřní látkové stínění

Vnitřní látkové stínění představuje funkční a především výrazné dekorativní stínění. Řadíme zde látkové rolety, plisé žaluzie, japonské posuvné stěny i vertikální žaluzie.

Látkové stínění je originální doplněk vašeho interiéru. Z obyčejného pokoje vám vykouzlí designovou místnost, která je moderní a zároveň útulná. Vyberte si vzor, který bude dokonalý přesně do vašeho interiéru! V nabídce látek nechybí dětské motivy, vzorované či hladké látky nebo speciální nehořlavé a světlo nepropustné tkaniny. Látkové stínění není jen dekorativní, ale i funkční. Můžete ho použít například i na zastínění šikmých oken, půlkruhů, oddělení místnosti či umístit roletu na křídlo okna nebo před okenní otvor. V závislosti na jednotlivých typech lze látkové stínění ovládat pomocí řetízku, šňůry, madla, táhla nebo motoricky.

V případě zájmu o žaluzie napište Vaši poptávku a my Vás budeme obratem kontaktovat.

Galerie