Na webových stránkách probíhají úpravy.

Naše eshopy

ALUROOM

Slunolamy a hliníkové okenice

Slunolamy jsou jednoduché a účinné stínící prvky, které se v rukou architektů stávají významných dekorativním prvkem staveb. Slunolamy tak plní funkci nejen zastínění objektů, ale také funkci vzhledovou, kde postupně přebírají funkci fasády nebo se vzájemně úspěšně doplňují. Umožňuje to velká variabilita jednotlivých typů, způsob použití, různé tvary lamel a především libovolná barevnost. Díky práškové lakovně můžete zvolit barvu ze vzorníku RAL dle vašeho výběru.

Slunolamy svou charakteristikou pevné clony zajišťují bez nároků na ovládání trvalý stín a zároveň nijak neomezují výhled z oken. Slunolamy mají téměř neomezenou životnost a při správném použití vysokou užitnou hodnotu. Společně s faktem významného architektonického prvku jsou slunolamy vyhledávány pro zastínění hlavně komerčních objektů.
Slunolamy se používají k zastínění pásových oken moderně pojatých rodinných domů. Dále jsou slunolamy ideálním řešením pro zastínění velkých i malých světlíků a střech průmyslových a komerčních objektů.

V případě zájmu o konkrétní slunolam napište Vaši poptávku a my Vás budeme obratem kontaktovat.

Galerie