Naše eshopy

ALUROOM

Venkovní rolety

Venkovní rolety je možné využít jak pro ochranu oken rodinných domů, tak rekreačních objektů a chat, ale také pro všechny typy oken bytových domů.

Předokenní rolety

Venkovní rolety můžeme použít nejen jako ochrana před únikem tepla, kdy se výrazně zvyšuje izolační schopnost oken, ale představují také vynikající protihlukovou ochranu. Hliníkové předokenní rolety pak představují skvělou ochranu před povětrnostními vlivy, která chrání plastová, dřevěná i hliníková okna proti rozmarům počasí a znatelně tak prodlužují jejich životnost. Samozřejmě je možné rolety použít také jako ochranu před přílišným slunečním zářením nebo také jako v kombinaci se sítí proti hmyzu.

Rolety do roletového překladu

Nejmodernější generací rolet jsou rolety do roletových překladů, používané především pro novostavby. Nejvýraznější bezpečnostní i optickou výhodou těchto rolet je možnost zakrýt vodící lišty pomocí zápustných pouzder hluboko do fasádních omítek. Rolety můžete také kombinovat současně se sítí proti hmyzu, kde se používá dvojitá vodící lišta se dvěma drážkami, pro roletu a síť proti hmyzu.

Nadokenní rolety s plastovou schránkou jsou ideálním řešením pro plastová okna, kdy se při stavbě nebo rekonstrukci roletový systém namontuje na okno a s oknem se pak jako jediný komplexní stavební díl vloží do okenního otvoru.

Ovládání všech typů rolet může být buď ruční popruhovým navijákem nebo komfortní ovládání elektropohonem s místním ovládáním tlačítkem, centrálním či dálkovým ovládáním celého domu.

Barevné provedení rolet

Díky naší práškové lakovně vám rolety a jejich komponenty sladíme s interiérem i exteriérem domu dle vašich potřeb. Rolety nejsou jen účelové, ale mohou být i pěkným architektonickým prvkem. Naše výroba je zakázková a žádná překážka či speciální přání nás nezastaví.

Galerie