Na webových stránkách probíhají úpravy.

Naše eshopy

ALUROOM

Rolety do roletových překladů Heluz, Bat G

Roletový překlad HELUZ slouží jako nadokenní nosný překlad pro osazení rolet. U roletových překladů HELUZ je možné použít jak ruční, tak i elektrické ovládání rolet. Vnější i vnitřní stěny nosného roletového překladu jsou opatřeny cihelnými obklady. V překladu jsou uvnitř prostoru pro roletu v jeho horní části zabudované lišty pro upevnění držáku hřídele rolety, které umožňují posunutí držáku rolety podle konkrétní šířky okna. Vnější strany překladu jsou v cihelném provedení, což zajišťuje dokonalou přilnavost omítek. Nejvýraznější optickou výhodou těchto rolet je možnost zakrýt vodící lišty pomocí zápustných pouzder hluboko do fasádních omítek.

POZOR – překlad musí být usazen minimálně 200 mm přes stavební otvor na každé straně.

Roletové překlady se vyrábění v šířkách 365, 380, 400, 440 a 490 mm. Výška překladu je 238 mm, což universálně zapadá do modulových systémů zdění s výškou 250 mm. Délky překladů jsou od 1250 mm do 4250 mm (po 250 mm) pro světlosti otvorů od 600 mm do 3850 mm.

Roleta s pohledovou schránkou

 1. Věncovka
 2. Tepelná izolace
 3. Vodící lišta s roletou
 4. ŽB Věnec
 5. Malta
 6. Hydroizolace
 7. Průchodka popruhu ručního ovládání
 8. Překlad Heluz 440×240 mm
 9. Montážní pěna
 10. Okenní rám
 11. Ovládací popruh pro ruční ovládání
 12. Schránka navíjení popruhu
 13. Tepelná izolace
 14. Zdivo

Galerie - Rolety do překladu Heluz

Rolety do schránky Bat G

Dřevocementová schránka na rolety BAT G je určena pro rolety a jiná clonící nebo bezpečnostní zařízení. Tyto prvky jsou samonosné stavební dílce o výšce 300 mm a jsou dodávány v šířkách 300, 365 s možností rozšíření na 440 mm. Na požádání je možno vyrobit rozměr na míru. Délka schránky se připravuje individuálně na každý otvor. Výška schránky rolety odpovídá stavebnímu modulu 300 mm (na přání lze i 250 mm). POZOR – box musí být usazen minimálně 150 mm na každé straně. Při ukládání boxu není nutná technika, je však nutná odborná podpora pro správné provázání boxu s nosnou konstrukcí nad ním.

Vzhledem ke konstrukci schránky rolety a použitým materiálům je možno používat rolety schránky i u obloukových oken nebo u více oken s menšími sloupky.

Nejvýraznější bezpečnostní i optickou výhodou těchto rolet je možnost zakrýt vodící lišty pomocí zápustných pouzder hluboko do fasádních omítek.

Rolety můžete také kombinovat současně se sítí proti hmyzu, kde se používá dvojitá vodící lišta se dvěma drážkami, pro roletu a síť proti hmyzu.

Ovládání rolet může být buď ruční popruhovým navijákem nebo komfortní ovládání elektropohonem s místním ovládáním tlačítkem, centrálním či dálkovým ovládáním celého domu.

Roleta s pohledovou schránkou

 1. Stropní systém Miako
 2. Železobetonový věnec
 3. Roletová schránka Bat G 365×240
 4. Vnitřní omítka
 5. Okenní profil
 6. Rádlovací drát
 7. Tepelná izolace
 8. Vláknitá tkanina
 9. Vnější omítka
 10. Rohový profil

Galerie - Rolety do překladu Heluz

V případě zájmu o předokenní rolety napište Vaši poptávku a my Vás budeme obratem kontaktovat.