Na webových stránkách probíhají úpravy.

Naše eshopy

ALUROOM

O nás

Vítejte u specialistů nejen na stínící techniku, ale také na široký sortiment hliníkových výrobků  na míru.

Webové stránky www.aluroom.cz byly vytvořeny pro komplexní nabídku stínící techniky a hliníkových výrobků na míru. Vše v nejvyšší kvalitě za nejlepší ceny.
V naší nabídce najdete všechny varianty stínící techniky a hliníkové výrobky do interiéru i exteriéru vašeho domu, bytu, firmy, kanceláře i zahrady.

V naší nabídce najdete kompletní program stínící techniky. Máme všechny typy venkovních rolet, venkovních žaluzií, vnitřní žaluzie, látkové vnitřní rolety, plissé žaluzie, stínění střešních oken, stínění terasy, sítě proti hmyzu a mnoho dalšího ze stínící techniky. Jako hliníkové slunolamy i trend dnešních zahrad bioklimatické hliníkové pergoly.

Dále se specializujeme na zakázkovou výrobu hliníkových plechů, lišt a profilů. Naše nabídka zahrnuje sortiment ohýbaných profilů na míru, L profilů, Z profilů, U profilů, omega H profilů, soklových lišt, rohových lišt, okopových plechů  a parapetů na míru.
Zakázková výroba exteriérového obložení fasády i oken, interiérového obložení dveří, zárubní, topení, stěn a mnoho dalšího.

Díky práškové lakovně si můžete všechny výrobky dokonale sladit do vámi vybraných barev a vytvořit si tak harmonický domov, zahradu či dokonalé pracovní prostředí, ve kterém se vám bude příjemně bydlet a pracovat.

Naše realizace a výrobky s galerií referencí najdete ve fotogaleriích pod texty v jednotlivých kategoriích výrobků.