Naše eshopy

ALUROOM

Předokenní rolety - minirolety

Předokenní rolety představují velmi užitečný doplněk, který vykonává současně několik různých funkcí. V zimních měsících sníží náklady na vytápění, v létě vás naopak ochrání před ostrým sluncem. Sníží úroveň hluku přicházejícího z rušné ulice. Zabezpečí váš dům nebo výkladní skříň vašeho obchodu proti vloupání. Navíc jsou velmi pěkným architektonickým doplňkem vašeho domu.

Výhody předokenních rolet

Oproti běžným pokojovým žaluziím a záclonám dokážou předokenní rolety spolehlivě regulovat intenzitu slunečních paprsků. Určitě to oceníte především u oken orientovaných jižním a jihozápadním směrem, kde zvládnou zablokovat až 90% veškerého tepla. Zároveň chrání proti UV záření, které může zapříčinit stárnutí nábytku a dalšího domácího vybavení.

Hliníkové předokenní rolety

Předokenní rolety jsou celé vyrobeny z hliníku – tento materiál zaručuje stabilitu, odolnost a dlouhou životnost bez nutnosti další obnovy lakované vrstvy. Jednotlivé hliníkové lamely předokenních rolet jsou vyplněny izolační polyuretanovou pěnou. Díky této zvýšené tepelné izolaci vykazují předokenní rolety prokazatelnou úsporu energie. Alternativně si také můžete zvolit plastové lamely.

Venkovní rolety - barevné provedení

Díky naší práškové lakovně vám rolety a jejich komponenty sladíme s interiérem i exteriérem domu dle vašich potřeb. Naše výroba je zakázková a žádná překážka či speciální přání nás nezastaví.

Rolety dodáváme a montujeme po celé České republice.

Lorem ipsum dolor sit amet.

V případě zájmu o předokenní rolety napište Vaši poptávku a my Vás budeme obratem kontaktovat.