Na webových stránkách probíhají úpravy.

Naše eshopy

ALUROOM

Nadokenní rolety

Nadokenní rolety svůj název získaly podle umístění roletové schránky nad okenním rámem, kdy máte takto zajištěn maximální přístup světla do interiéru. Nadokenní rolety můžeme rozdělit na rolety do roletového překladu a nadokenní rolety s plastovou schránkou.

Nadokenní rolety mají díky své konstrukci také perfektní tepelně izolační vlastnosti a hlavně není nutno vrtat otvor do okenního rámu pro průchod ovládání rolety v případě ručního ovládání a tím znehodnotit okno. Tyto rolety jsou skvělou volbou, jak pro novostavbu, tak i pro rekonstrukci domu v případě rolety s plastovou nadokenní schránkou, která se montuje současně s oknem. Nadokenní rolety jsou velmi kompaktní řešení také při výměně starých špaletových oken nebo rekonstrukci panelových domů.

Nadokenní rolety do roletového překladu patří mezi nejmodernější generaci rolet. Nejvýraznější bezpečnostní i optickou výhodou nadokenních rolet do roletových překladů je možnost zakrýt vodící lišty pomocí zápustných pouzder hluboko do fasádních omítek.

Rolety můžete také kombinovat současně se sítí proti hmyzu, kde se používá dvojitá vodící lišta se dvěma drážkami, pro roletu a síť proti hmyzu

Ovládat roletu můžeme hned několika způsoby:

  • Ručně popruhový naviják
  • Elektrickým pohonem s místním ovládáním vypínačem
  • Komfortním elektrickým pohonem s centrálním ovládáním a časováním pro celý dům
  • Motorem na dálkové ovládání s možností ovládání více rolet najednou

Galerie

V případě zájmu o předokenní rolety napište Vaši poptávku a my Vás budeme obratem kontaktovat.