Naše eshopy

ALUROOM

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie jsou oblíbenou alternativou k roletám a další stínící technice. Nejen, že regulují intenzitu světla v místnosti, ale mají také tepelně izolační vlastnosti. To z nich dělá i efektivní úsporný prvek. Z hlediska moderní architektury nelze opomenout estetickou funkci venkovních žaluzií.

Hliníkové žaluzie

Konstrukcí jsou venkovní žaluzie shodné s klasickými žaluziemi, na rozdíl od nich jsou ovšem mnohem robustnější. Nerezavějí a bez problémů odolávají i extrémním povětrnostním podmínkám. Díky širokým hliníkovým lamelám venkovní žaluzie nepropustí intenzivní svit, ale zajistí příjemné rozptýlení světla. Žaluzie mohou být ovládány klikou, šňůrou nebo elektropohonem. Používají se k zastínění oken moderně pojatých rodinných domů. Venkovní žaluzie mají širokou oblast uplatnění. Jsou ideální pro použití v bytové výstavbě, podnikových stavbách, kancelářských budovách nebo správních budovách.

Montáž žaluzií probíhá přímo na okna do předem připravených prostor před fasádou nebo přímo na fasádu. Dodatečná montáž také není složitá.

Protože každá budova má svůj specifický styl a barvu, lakujeme (krycí plechy, vodící lišty, koncové lišty, bočnice) podle barevnice RAL, kde je na výběr velké množství barev a jejich odstínů.

V případě zájmu o žaluzie napište Vaši poptávku a my Vás budeme obratem kontaktovat.

Galerie