Na webových stránkách probíhají úpravy.

Naše eshopy

ALUROOM

Hliníkové brány, branky a hliníkové ploty

Hlavní předností hliníkových vjezdových bran a hliníkových plotů je jejich bezúdržbovost. Hliníkové ploty a hliníkové vjezdové brány budou vypadat stále jako nové bez ohledu na čas a povětrnostní podmínky. Další výhodou výrobků z hliníku a z hliníkových profilů je tvarová stálost a pevnost, nedochází u nich tak k žádným deformacím. Velkou předností těchto hliníkových plotů a hliníkových vjezdových bran je jejich velká variabilita, která umožňuje výběr z celé řady tvarů plotových polí a jejich kombinací.

Vjezdové brány

Hliníkové vjezdové brány vyrábíme jako pojezdové samonosné brány / letmé brány, pojezdové brány po kolejnici a dvoukřídlé brány. Vše s možností výběru výplně brány a přípravou pro vlastní výplň hliníkové brány.

Materiálem hliníkové vjezdové brányhliníkové branky i hliníkového plotu jsou hliníkové profily různých průřezů a tvarů. Hliníkové profily mají následnou povrchovou úpravu práškovou barvou dle vzorníku RAL.

Ploty

Nabízíme širokou škálu řešení hliníkového bezúdržbového oplocení pro Váš dům, chatu či zahradu. Hliníkové ploty montujeme jen z kvalitních hliníkových materiálů s povrchovou úpravou práškovou barvou, proto naše ploty nerezaví = bezúdržbové hliníkové ploty. Hliníkové brány a hliníkové branky vyrábíme ve stejném provedení a designu jako jsou hliníkové ploty.

Poradíme Vám se stavební připraveností, doporučíme vše potřebné pro výstavbu hliníkového plotu dle Vašich představ a vše Vám namontujeme. Plot je vizitkou každého domu a nemalou měrou ovlivňuje jeho celkový vzhled. Proto by měl i hliníkový plot nebo hliníková vjezdová brána vždy ladit jak s architekturou stavby, tak s jejím okolím. Některé ploty se hodí k moderním domkům, jiné k chatám. Proto je důležité dbát při výběru na správnou volbu, barevné provedení a v neposlední řadě na materiál.

V případě zájmu o hliníkové ploty nebo hliníkové brány napište níže Vaši poptávku a my Vás budeme obratem kontaktovat.

Galerie - hliníkové brány, branky a hliníkové ploty

V případě zájmu o hliníková okna a dveře napište Vaši poptávku a my Vás budeme obratem kontaktovat.