Naše eshopy

ALUROOM

Ploty, oplocení

Hlavní předností  hliníkových plotů, oplocení a branek je jejich bezúdržbovost. Hliníkové ploty, oplocení a hliníkové bránky budou vypadat stále jako nové bez ohledu na čas a povětrnostní podmínky. Další výhodou výrobků z hliníku a z hliníkových profilů je tvarová stálost a pevnost, nedochází u nich tak k žádným deformacím. Velkou předností těchto hliníkových plotů, oplocení a hliníkových branek je jejich velká variabilita, která umožňuje výběr z celé řady tvarů plotových polí a jejich kombinací.

Moderní ploty

Plot je vizitkou každého domu a nemalou měrou ovlivňuje jeho celkový vzhled. Proto by měl moderní hliníkový plot, oplocení nebo hliníková vjezdová brána vždy ladit jak s architekturou stavby, tak s jejím okolím. Některé ploty a oplocení se hodí k moderním domkům, jiné k chatám. Proto je důležité dbát při výběru na správnou volbu, barevné provedení a v neposlední řadě na materiál.

Hliníkové ploty

Nabízíme širokou škálu řešení hliníkového bezúdržbového oplocení pro Váš dům, chatu či zahradu. Hliníkové ploty montujeme jen z kvalitních hliníkových materiálů s povrchovou úpravou práškovou barvou, proto naše ploty nerezaví = bezúdržbové hliníkové ploty. Hliníkové brány a hliníkové branky vyrábíme ve stejném provedení a designu jako jsou hliníkové ploty.

Ploty z hliníkových profilů

Materiálem hliníkového plotu, branky, vjezdové brány jsou hliníkové profily různých průřezů a tvarů. Hliníkové profily mají následnou povrchovou úpravu práškovou barvou dle vzorníku RAL.

Ploty na zakázku

Poradíme Vám se stavební připraveností, doporučíme vše potřebné pro výstavbu hliníkového plotu dle Vašich představ a vše Vám namontujeme. Vyrábíme ploty na zakázku, ploty na klíč.

Galerie - Vjezdové brány, branky

V případě zájmu o vjezdové brány napište Vaši poptávku a my Vás budeme obratem kontaktovat.