Naše eshopy

ALUROOM

Ohýbané plechy a ohýbané profily


Hliníkové profily a hliníkové plechy
Vám nastříháme, nařežeme na míru dle vašeho požadavku. Provádíme ohraňování hliníkových plechů, vystřihování hliníkového plechu a zakázkové děrování hliníkových plechů na děrovacím CNC centru. Skladem máme hliníkové plechy tl. 0,8 mm, 1,0 mm, 1,5 mm, 2 mm, 3 mm a 4 mm, materiál dle normy EN AW1050H24.
Hliníkové plechy a profily dodáváme s povrchovou úpravou kvalitním práškovým lakovaním s předúpravou nebo blank – v surovém stavu.

Hliníkové lišty vyrábíme ohraňováním, oblíbené jsou rohové lišty na ochranu rohů před poškozením i jako designový prvek. Hliníkové rohové lišty mají široké uplatnění ve stavebnictví. Hliníkové lišty mají kvalitní povrchovou úpravu exteriérovými práškovými barvami. Soklové lišty jsou určeny pro začištění detailu přechodu mezi stěnou a podlahou. Hliníkové soklové lišty Vám také vyrobíme na míru, v různých tvarech a rozměrech dle Vašeho návrhu.

Náš výrobní program:
Hliníková lišta
, hliníkový profil, hliníkový plech, soklová lišta, okopový plech, hliníkový parapet, klempířské prvky, klempířské výrobky, hliníkový jekl, hliníkové trubky, hliníkový L profil, hliníkový U profily, hliníkový Z profil, hliníkový H profil, hliníkový omega profil, hliníková rohová lišta, hliníková ochranná lišta.
Pro venkovní žaluzie vyrábíme krycí plechy, které tvoří pohledovou nebo podomítkovou schránku venkovní žaluzie.

Galerie

V případě zájmu o konkrétní výrobek napište Vaši poptávku a my Vás budeme obratem kontaktovat.