Na webových stránkách probíhají úpravy.

Naše eshopy

ALUROOM

Ohýbané plechy, vysekávané a děrované plechy výroba na CNC centru a laseru


Hliníkový plech
Vám ustřihneme nebo uřízneme na míru jako přířez nebo vyrobíme jako okopový plech na míru. Pracujeme s plechy v tloušťkách hliníkového plechu 0,8 mm, 1,5 mm, 2 mm, 3 mm a 4 mm. Standardní materiál hliníkového plechu dle normy EN AW1050H24. Ostatní typy hliníkových plechů jsou na poptání.

Hliníkové plechy, okopové plechy Vám nastříháme, nařežeme na míru, v různých tvarech dle vašeho požadavku. Dále také provádíme vystřihování, ohraňování plechu a zakázkové děrování hliníkových plechů na děrovacím CNC centru.

Hliníkový plech dodáváme také v celých tabulých, buď s povrchem v surovém stavu nebo s povrchovou úpravou kvalitním práškovým lakováním s předúpravou, barva dle vzorníku RAL. Lakované hliníkové plechy si můžete nechat vyrobit s jednostranným nebo oboustranným lakováním. Na výběr máte široký škálu barevného provedení i struktur povrchové úpravy lakovaných hliníkových plechů.

Z hliníkových plechů vyrábíme ohraňováním také hliníkové L profily, hliníkové U profily, hliníkové omega profily, hliníkové okopové lišty, hliníkové rohové lišty a mnoho dalších hliníkových výrobků
.

Galerie

V případě zájmu o konkrétní výrobek napište Vaši poptávku a my Vás budeme obratem kontaktovat.