Naše eshopy

ALUROOM

Hliníkové plechy na míru, přířezy


Hliníkové plechy Vám nastříháme, nařežeme a naohýbáme dle vašich požadavků na zakázku. Na děrovacím centru provádíme také vystřihování a děrování plechu.

Lakované hliníkové plechy

Dále dodáváme v celých tabulých nejen přírodní hliníkové plechy, ale i lakované hliníkové plechy s povrchovou úpravou práškovou barvou z naší práškové lakovny, dle vzorníku RAL.

Ohýbané plechy, ohýbané profily

Výroba hliníkových plechů na míru, ohýbané plechy, ohýbané profily, lakované plechy, hraněné profily. Výrobky vyrábíme z hliníkových plechů tloušťky 0,8 až 4 mm, maximální délka ohýbaných výrobků je 2,5 m. S povrchovou úpravou práškovou barvou dle vzorníku RAL.

Okopové plechy na dveře

Okopové plechy na dveře slouží nejen jako dekorační prvek dveří a interiéru, ale současně plní funkci ochrany spodní části dveří před poškozením. Okopové plechy na dveře jsou vyráběny z hliníkového plechu s povrchovou úpravou práškovou barvou dle vlastního výběru.

Montáž okopového plechu je velmi snadná, provádí se nalepením na dveře, díky oboustranné lepící pásce, která je součástí okopového plechu již z výroby.

Výrobky si můžete objednat online v E-shopu: http://www.e-hlinikoveprofily.cz/Plechy-na-miru/ 

Galerie - Hliníkové plechy na míru

V případě zájmu o konkrétní výrobek napište Vaši poptávku a my Vás budeme obratem kontaktovat.