Naše eshopy

ALUROOM

garážová sekcni vrata

Průmyslová sekční vrata

Garážová vrata sekční se otvírají nahoru, tím se šetří místo před vraty i za nimi. Díky dorazu za otvorem se plně využije světlý průjezd otvoru garáže či haly.

Sekční průmyslová vrata slouží k uzavírání stavebních otvorů určených převážně pro nákladní vozidla s vykládkou zboží a materiálu, nejčastěji v různých průmyslových halách, garážích, skladech, autoservisech, nebo mycích linkách.

Vrata lze snadno ovládat jak z venku, tak zevnitř, dokonale těsní a jsou odolná proti větru. Nabízejí možnost vložení prosklených sekcí a nástřiku v barevném provedení dle stupnice RAL.

Sekční vrata

Jedna z výhod a variant průmyslových sekčních vrat je možnost integrace dveří bez prahu do přímo do vrat, které umožňují průchod osob vraty bez nutnosti otevření sekčních vrat. Samozřejmostí je zvýšená bezpečnost, super-rychlé otevírání, individuální komfort obsluhy, celkový harmonický dojem, díky volitelnému prosklení vrat, dlouhodobá ochrana proti povětrnosti, volitelné kování vrat. Námi dodávaná průmyslová garážová vrata splňují nejnovější evropské normy na bezpečnost i kvalitu. Samozřejmostí je zajištění záručního i pozáručního servisu garážových vrat.

V případě zájmu o konkrétní garážová vrata a rozměr napište Vaši poptávku a my Vás budeme obratem kontaktovat.