Naše eshopy

ALUROOM

prumyslova rolovaci vrata

Průmyslová rolovací vrata

V zabezpečení průmyslových objektů si se sekčními vraty co do kvality nijak nezadají ani rolovací průmyslová vrata. Princip je trochu odlišný, ale výsledky opět skvělé. Vrata se otevírají kolmo nahoru, takže nezabírají před objektem ani uvnitř jej žádný prostor. Jejich provoz je tichý a  zaručuje maximální bezpečí. Potřebujete-li zvýšit kvalitu práce ve vašem podniku, rolovací průmyslová vrata vám k tomu jistě dopomůžou.

Garážová vrata rolovací jsou skvělé řešení pro velkovýrobní sklady, dílny, haly i pro velké garáže. Je to univerzální typ, který je možné instalovat na všechny garážové otvory.

Rolovací vrata

Díky jednoduché konstrukci rolovacích garážových vrat maximálně využijete prostor objektu bez nároku na větší stavební úpravy. Ideální geometrie lamel rolovacích průmyslových vrat zajišťuje minimální rozměry nábalu. Proto můžete rolovací průmyslová vrata použít v případě tam, kde jiná průmyslová vrata nelze namontovat z důvodu malého prostoru nebo velké náročnosti stavebních úprav. Námi dodávaná průmyslová garážová vrata splňují nejnovější evropské normy na bezpečnost i kvalitu. Samozřejmostí je zajištění záručního i pozáručního servisu garážových vrat.

V případě zájmu o konkrétní garážová vrata a rozměr napište Vaši poptávku a my Vás budeme obratem kontaktovat.