Žaluzie - interiérové i venkovní

Žaluzie - interiérové i venkovní

Žaluzie na oknech jsou nejen praktickým, ale rovněž estetickým doplňkem do Vašeho domova. Žaluzie svým zaměřením a konstrukcí dělíme na interiérové a venkovní.
Žaluzie představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost. Žaluzie jsou použitelné prakticky do všech typů oken.
Žaluzie do oken se v produktových řadách liší lamelami, způsobem uchycení a ovládání, a provedením horního profilu. Nabídka barev je široká a díky tomu je možné sladit žaluzie s interiérem.

Vnitřní žaluzie a látkové stínění

Interiérové žaluzie jsou vhodné do plastových, dřevěných i hliníkových oken. Interiérové žaluzie Vybírat můžete ze široké škály barevných odstínů a nakloněním lamel regulovat intenzitu světla v interiéru. Interiérové žaluzie se hodí pro veškeré typy oken a instalují se jak do průmyslových, tak i soukromých objektů.

Interiérové žaluzie se dále dělí na horizontální žaluzie tj. žaluzie na plastová okna a žaluzie na eurookna, meziskelní žaluzie a žaluzie na střešní okna nebo vertikální žaluzie. Do interiérového stínění také patří vnitřní látkové stínění jako látkové rolety, plisé žaluzie, japonské posuvné stěny i vertikální žaluzie.

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie jsou svou konstrukcí shodné s klasickými žaluziemi, na rozdíl od nich jsou ovšem mnohem robustnější. Nerezavějí a bez problémů odolávají i extrémním povětrnostním podmínkám. Díky širokým lamelám venkovní žaluzie nepropustí intenzivní svit, ale zajistí příjemné rozptýlení světla.
Venkovní žaluzie mohou být ovládány klikou, šňůrou nebo elektropohonem. Používají se k zastínění oken moderně pojatých rodinných domů. 
Venkovní žaluzie mají širokou oblast uplatnění. Jsou ideální pro použití v bytové výstavbě, podnikových stavbách, kancelářských budovách nebo správních budovách.


 

Interiérové žaluzie Venkovní žaluzie
Interiérové žaluzie     Venkovní žaluzie

 

 

 V případě zájmu o žaluzie napište níže Vaši poptávku a my Vás budeme obratem kontaktovat.

Co Vám nabízíme?

Rolety venkovní

Žaluzie - interiérové i venkovní

Garážová vrata

Markýzy

Hliníkové parapety

Slunolamy a hliníkové okenice

Hliníkové brány, branky a ploty

Hliníkové zábradlí

Hliníkové fasády

Hliníková okna a dveře Heroal

Interiér - lišty, plechy, rámečky

Interiérové doplňky a obrazy

Květináče a zahradní nábytek

Hliníkové plechy, lišty a profily

Ostatní hliníkové výrobky:

PRÁŠKOVÁ LAKOVNA

KALKULACE PARAPETŮ

KALKULACE PARAPETŮ

Rychlý kontakt


Telefon: +420 602 550 542
E-mail: info@aluroom.cz

Aktuality

Hliníkové pergoly - bioklimatické

HLINÍKOVÉ BIOKLIMATICKÉ PERGOLY - nové AKČNÍ CENY pro zimu a jaro 2019 - AKCE!Hliníkové bioklimatické zahradní pergoly - zahradní přístřešek pro náročné. Tento druh speciálních hliníkových pergol je i...

Číst dál

PF 2020

PF 2020 - přejeme Vám příjemné prožití Vánočních svátků a úspěšný šťastný NOVÝ ROK 2020.  Váš ALUROOM

Číst dál

Nový e-shop s venkovními roletami na míru

Spustili jsme pro Vás nový e-shop s venkovními roletami na míru, který najdete na webu: www.e-venkovni-rolety.cz. Jedná se o zakázkovou výrobu venkovních hliníkových rolet na míru. U každého výrobků...

Číst dál

Zadejte Vaší poptávku

Vaše jméno (*)
Neplatný vstup
Napište Váš email (*)
Neplatný vstup
Vaše telefonní číslo
Neplatný vstup
PSČ místa realizace
Neplatný vstup
Jak Vás máme kontaktovat?
Neplatný vstup
O jaký produkt máte zájem?
Neplatný vstup
Doplňující informace
Neplatný vstup
Opište text (*) Opište text   Obnovit
Neplatný vstup

Souhlas je povinný