Hliníkové lišty, interiérové obložení

Hliníkové lišty, hliníkové interiérové obložení

Hliníkové obložení se používá v interiérech pro obložení stěn, vypínačů, dveří, zárubní, nebo radiátorů. Jedná se originální a nápaditý materiál, jež si pro svůj jedinečný vzhled získal rychle oblibu. V naší nabídce naleznete široký sortiment dekoračních hliníkových obkladů pro vnitřní použití. Hliníkové obložení je vkusnou a designovou variantou k omítce, tapetě či keramickým obkladům.

Hliníkové plechy, hliníkové lišty

Dále můžete vybírat z široké nabídky hliníkových lišt, kde najdete soklové lišty, okopové lišty, rohové lišty a mnoho dalších hliníkových lišt na zakázku dle přání zákazníka. Nabízíme hliníkové lišty v různých tloušťkách a velikostech. Tloušťka hliníkového plechu se pohybuje mezi 0,8-4 mm a maximální délka jednoho plechu je 2,5m. Díky práškové lakovně mají všechny hliníkové výrobky povrchovou úpravu práškovou barvou dle vzorníku RAL, kterou si budete přát.

Soklové lišty, okopové lišty

Podlahová soklová lišta se montuje na zeď buďto lepením nebo šroubováním, pomocí plastových příchytek vyztužených skelnými vlákny. Jedná se o robustní řešení, které snese vyšší mechanické zatížení. Podlahové soklové lišty dovolují umístění kabelů do tloušťky 10 mm. Podlahové soklové lišty vynikají jednoduchostí, výhodnou cenou a velice snadnou montáží pomocí samolepících proužků, které jsou již součástí lišty. Soklové lišty jsou používané k překrytí spár mezi podlahou a stěnou a jiných nepřesností u zdí. Chrání podlahu před vlhkostí a poškozením. Soklové lišty mohou být pěknou dekorační složkou v bytě.

Okopové plechy na dveře

Okopové plechy na dveře slouží nejen jako dekorační prvek dveří a interiéru, ale současně plní funkci ochrany spodní části dveří před poškozením. Okopové plechy na dveře jsou vyráběny z hliníkového plechu s povrchovou úpravou práškovou barvou dle vlastního výběru.

Montáž okopového plechu je velmi snadná, provádí se nalepením na dveře, díky oboustranné lepící pásce, která je součástí okopového plechu již z výroby.

 


Galerie - Hliníkové interiérové obložení, lišty

Okopový plech na dveřeSoklová lišta béžováSoklová lišta zelenáSoklová lišta červenáRohová lišta vnitřní antracitSoklová lišta hnědáHliníkové interiérové obložení, lištyHliníkové interiérové obložení, lištyHliníkové interiérové obložení, lištyHliníkové interiérové obložení, lišty

 

V případě zájmu o konkrétní výrobek a rozměr napište níže Vaši poptávku a my Vás budeme obratem kontaktovat.

 

Co Vám nabízíme?

Rolety venkovní

Žaluzie - interiérové i venkovní

Garážová vrata

Markýzy

Hliníkové parapety

Slunolamy a hliníkové okenice

Hliníkové brány, branky a ploty

Hliníkové zábradlí

Hliníkové fasády

Hliníková okna a dveře Heroal

Interiér - lišty, plechy, rámečky

Interiérové doplňky a obrazy

Květináče a zahradní nábytek

Hliníkové plechy, lišty a profily

Ostatní hliníkové výrobky:

PRÁŠKOVÁ LAKOVNA

KALKULACE PARAPETŮ

KALKULACE PARAPETŮ

Rychlý kontakt


Telefon: +420 602 550 542
E-mail: info@aluroom.cz

Aktuality

Hliníkové pergoly - bioklimatické

HLINÍKOVÉ BIOKLIMATICKÉ PERGOLY - nové AKČNÍ CENY pro zimu a jaro 2019 - AKCE!Hliníkové bioklimatické zahradní pergoly - zahradní přístřešek pro náročné. Tento druh speciálních hliníkových pergol je i...

Číst dál

PF 2020

PF 2020 - přejeme Vám příjemné prožití Vánočních svátků a úspěšný šťastný NOVÝ ROK 2020.  Váš ALUROOM

Číst dál

Nový e-shop s venkovními roletami na míru

Spustili jsme pro Vás nový e-shop s venkovními roletami na míru, který najdete na webu: www.e-venkovni-rolety.cz. Jedná se o zakázkovou výrobu venkovních hliníkových rolet na míru. U každého výrobků...

Číst dál

Zadejte Vaší poptávku

Vaše jméno (*)
Neplatný vstup
Napište Váš email (*)
Neplatný vstup
Vaše telefonní číslo
Neplatný vstup
PSČ místa realizace
Neplatný vstup
Jak Vás máme kontaktovat?
Neplatný vstup
O jaký produkt máte zájem?
Neplatný vstup
Doplňující informace
Neplatný vstup
Opište text (*) Opište text   Obnovit
Neplatný vstup

Souhlas je povinný